شرایط بازگرداندن کالا

 

لطفا توجه داشته باشید که درصورت خرید اعتباری ( استفاده از کد تخفیف یا ووچر ) پس از نهایی شدن سبد ، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد ، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد .

 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد ؟

 

اگر کالای خریداری شده ، ایراد ، زدگی یا پارگی داشته باشد .

- آسیب دیدگی کالا باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا ، به مدمال از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود .

- در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند ، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود .

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد .

- وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش مدمال از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد ، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود .

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مدمال بازگردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا

پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود ( این حالت برای کالاهایی که در قسمت سمت چپ صفحه ی محصول در بخش توضیحات اعلام شده که بازپس گرفته نمیشوند فعال نمیباشد ) 

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش مدمال ( 88544104 ) اطلاع داده شود .

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد .

- در این حالت ، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود ( پلمپ ) باشد ، از آن استفاده نشده باشد . همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده

باشد ، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند از شمول این بند خارج هستند .

- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا ، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد .

- همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود .

 

اگر سایز کالا مناسب نباشد .

- به دلیل رعایت نکات بهداشتی و شخصی و طبیعت خاص فروش پوشاک و کفش، برای استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی یا تعویض سایز مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا ،

درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش ، به خدمات پس از فروش مدمال اطلاع دهد .

- درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه ، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود

نداشته باشد ، و برچسب ، مارک ، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد .

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی .

- اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت دیجی استایل، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد . خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ

مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند . همچنین ، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب-‌سایت درج کرده‌اند ، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و مدمال مسئولیتی ایجاد نمی‌کند . همچنین مدمال

مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست .

- درصورت عدم آگاهی ، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول ، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه مدمال در این

خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت .

- در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده ، مدمال صرفاً هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور ( حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور ) به مشتری برمی‌گرداند .

- مدمال نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی ( از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ... ) مسئولیت و پاسخگویی ندارد . انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از

طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود .

 

کدام کالاها قابل تعویض نیستند ؟

 

- زیورآلات و اکسسوری ها مانند گوشواره، انگشتر ، گردنبند ، عینک ، ساعت و اکسسوری های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند امکان تعویض سلیقه ای ندارند .

- لوازم آرایشی ، کرم ها و لوسیون ها مطابق قوانین وزارت بهداشت به صورت پلمپ فروخته شده و تعویض سلیقه ای ندارند .

- لباس های نوزادی به دلیل مسایل بهداشتی قابل تعویض نمی باشند .

- لباس های زیر مانند شورت های مردانه، زنانه یا بچه گانه به دلیل مسایل بهداشتی قابل تعویض نیستند .

 

وضعیت تحویل کالاهای قابل تعویض چگونه باید باشد ؟

 

- عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت پلمپ باشند قابل تعویض هستند .

- انواع کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده ، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد ، قابل تعویض هستند .

- انواع کیف ها در شرایطی که کیف کاملا سالم و به همراه تمامی پلمپ های پلاستیکی دسته و بند و حجم دهنده های درون آن باشد ، قابل تعویض هستند .

- پوشیدنیهای پارچه ای که محدودیت بهداشتی جهت تعویض ندارند ، در صورت تایید کارشناس و در شرایط نو به معنی عدم باقی ماندن بو ، چروک ، از بین رفتن خط های تا محصول و نداشتن لکه و همراه با برچسب ،

مارک ، دکمه و سایر ملحقات آن ، پذیرفته خواهند شد .

- محصولات چرمی که محدودیت بهداشتی جهت تعویض ندارند ، در شرایطی پذیرفته می شوند که کارشناسان ما عدم باقی ماندن چروک ناشی از استفاده، بو و برخورد با مواد مخرب چرم را تایید نمایند .

 

کالا را چطور ارسال کنید ؟

 

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید .

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش مدمال جداً، خودداری کنید .

- برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود .

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد ( در صورت لزوم ، توضیحات خود را

پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید ) .

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید . درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید .

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد ، از پیش فاکتور ایمیل شده ، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید .

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید ، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید . لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این

هزینه‌ها ندارد . ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت ، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود .

از آنجا که واریز هزینه ارسال ، منوط به دریافت رسید پستی است ، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید .

- اگر ساکن تهران هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با مدمال تماس بگیرید .

- از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته ، آن را ارسال کنید.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید .

تهران – خیابان بهشتی - بین مفتح و میرعماد - ساختمان کاج - پلاک 14 واحد 44

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد ؟

 

- اگر ایراد ، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی استایل برسد ، هزینه‌های ارسال به عهده مدمال است .

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری ، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت مدمال ارسال شود .

- در صورت انصراف از خرید ، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان مدمال ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا ، به عهده مشتری خواهد بود .

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود ؟

 

- کارشناسان خدمات پس از فروش مدمال ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند . اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان مدمال تایید شود ، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند

کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند .

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت تامین کننده است . اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد ؛

مدمال بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند . بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ

درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود . برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، مدمال تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند .

- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی ، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و مدمال در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد

بازپرداخت وجه کالا - درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد .

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط مدمال ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری ، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش ، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد .

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش ، مشخص شود ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد .

- ملاک عمل و اقدام شرکت ، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش مدمال است .

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید ؟

 

با شماره تلفن 88544104 تماس بگیرید و یا پیام خود را در صفحه " تماس با ما " برای خدمات پس از فروش ارسال کنید .

 

 

ارسال شکایت

عنوان *

متن شکایت